ورزش سه: یوپ هاینکس به تمجید از عملکرد آرین روبن، ستاره هلندی و 35 ساله بایرن مونیخ پرداخت.

 سرمربی موفق بایرن همچنین مدعی شد آلابا و ویدال در دیدار فردا شب تیمش مقابل سویا در آلمان غایب خواهند بود
ورزش سه: یوپ هاینکس به تمجید از عملکرد آرین روبن، ستاره هلندی و 35 ساله بایرن مونیخ پرداخت.

زمانی که روبن در دیدار برابر سویا در ترکیب اصلی نبود، حدسیات رسانه ها در مورد آینده او آغاز شد اما در دیدار مقابل آگزبورک شاهد بودید که میل به پیروزی و آمادگی آرین روبن هنوز مانند 5 سال پیش است.

روبن از یک سو بازیکنی حرفه ای است و از سوی دیگر، فوتبال را با عشق و علاقه و تعصب بازی می کند و با لذت بردن از فوتبال، این مقوله در قلب زندگی وی جای دارد. بازیکنانی مانند او و فرانک ریبری می دانند که در این مرحله ما باید کاملا از نظر فیزیکی، ذهنی و احساسی آماده باشیم.”

هاینکس: روبن هنوز هم مانند ۵ سال پیش است

 سرمربی موفق بایرن همچنین مدعی شد آلابا و ویدال در دیدار فردا شب تیمش مقابل سویا در آلمان غایب خواهند بود.

هاینکس گفت: بواتنگ مشکلی ندارد و در تمرینات شرایط خوبی داشت. اما آلابا طی چند روز گذشته نتوانسته با تیم تمرین کند و فکر می کنم بهتر است در جلسات تمرینی بیشتری حضور یابد و شاید آلابا برای دیدار شنبه آماده شود. همچنین ویدال نیز شرایط خوبی پیدا کرده و ممکن است از پنجشنبه دوباره در تمرینات حضور یابد.

——————-

ورزش سه: شکست 0-3 یووه در تورین به قدری سنگین بود که خوشبین ترین هواداران بانوی پیر نیز شانس بالایی برای صعود به تیم محبوب شان قائل نیستند

خبر بد برای یوونتوسی ها اینکه هیچکدام از آن 24 نتیجه، در رقابت های اروپایی نبوده است(20 بار در لالیگا، دو بار در کوپا دل ری، یک بار در جام اتحادیه و یک بار نیز سال 1926 در جام آلفونسوی سیزدهم که رئال 1-5 در خانه به بارسا باخت).

شانس یوونتوس برای حذف رئال از لیگ قهرمانان

نگاهی به نتایج رئال در بازی های خانگی نشان می دهد که یووه برای صعود، تنها 1.24 درصد شانس دارد. بیانکونری با برتری 0-4 یا 1-4، 2-5 و… راهی دور بعد می شود.

از 1929 دیدار خانگی تاریخ رئال، این تیم تنها در 24 بازی نتایجی گرفته که یووه با تکرار آنها موفق به صعود خواهد شد. تکرار نتایج 1905 بازی نیز رئال را به دور نیمه نهایی خواهد فرستاد.

ورزش سه: شکست 0-3 یووه در تورین به قدری سنگین بود که خوشبین ترین هواداران بانوی پیر نیز شانس بالایی برای صعود به تیم محبوب شان قائل نیستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *