ورزش سه: پس از ناکامی الهلال عربستان در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا با حذف در مرحله گروهی، این باشگاه تغییرات گسترده‌ای را از هم اکنون برای سال آینده برنامه‌ریزی کرده و به دنبال تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر کادر فنی و حضور بازیکنان تاثیرگذار و سرشناس است تا بتواند فصل موفق پیش رو داشته باشد
نخستین بحث باشگاه الهلال برای انتخاب سرمربی است که با کنار رفتن رامون دیاز، سرمربی آرژانتینی سابق این تیم و همچنین آیتور کارانکا، دستیار سابق خوزه مورینیو و سرمربی ناتینگهام فارست انگلیس از بین گزینه‌های این باشگاه، چهره سرشناس دیگری برای هدایت الهلال انتخاب شده است.

مایا یوشیدا، مدافع ملی‌پوش ژاپنی تیم ساوتهمپتون نیز یکی از بازیکنان مطرحی است بعد از پنج فصل حضور در باشگاه انگلیسی اکنون با الهلال به توافق نهایی رسیده و احتمالا طی چند روز آینده به عربستان سفر می‌کند تا قراردادش را به ثبت برساند.

ورزش سه: پس از ناکامی الهلال عربستان در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا با حذف در مرحله گروهی، این باشگاه تغییرات گسترده‌ای را از هم اکنون برای سال آینده برنامه‌ریزی کرده و به دنبال تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر کادر فنی و حضور بازیکنان تاثیرگذار و سرشناس است تا بتواند فصل موفق پیش رو داشته باشد.

سامی جابر، مدیر باشگاه الهلال در توییتر خود اعلام کرده مراحل مذاکره با یک مربی جهانی و یک مهاجم و یک مدافع سرشناس خارجی و در سطح اول دنیا انجام شده و ترکی آل شیخ، رییس اداره ورزش عربستان کمک ویژه‌ای برای انجام این کار داشته است.

گزینه دیگر برای تقویت تیم الهلال که بحث آن هم طی هفته‌های اخیر مطرح بوده، اضافه شدن رادامل فالکائو، بهترین گلزن حال حاضر موناکو فرانسه است که جایگزین ریواس در تیم سعودی خواهد شد و به نظر می‌رسد حضور این ستاره کلمبیایی در الهلال نهایی شده باشد.

روی ویتوریا که در حال حاضر سرمربی بنفیکا پرتغال است و بعد از سه قهرمانی متوالی لیگ برتر، یک قهرمانی جام حذفی و دو قهرمانی در سوپر جام پرتغال، امسال احتمالا نتواند در لیگ به این مهم دست پیدا کند، جدی‌ترین گزینه هدایت الهلال عربستان محسوب می‌شود و گفته شده از بین مربیان بزرگ مدنظر باشگاه سعودی او انتخاب شده است.

در هر صورت قرار است تا پایان هفته جاری پرونده جذب سرمربی، مدافع و مهاجم الهلال عربستان که به ترتیب ویتوریا، یوشیدا و فالکائو هستند بسته شود و این تیم آماده برای حضور قدرتمند در رقابت‌های فصل آینده لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا برنامه‌ریزی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *