خبرگزاری ایسنا: ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد، سه کشوری که امروز (شنبه) به سوریه حمله کردند، برای اجرا کردن حملات خود از پایگاه هوایی اینجرلیک استفاده نکرده‌اند
خبرگزاری ایسنا: ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد، سه کشوری که امروز (شنبه) به سوریه حمله کردند، برای اجرا کردن حملات خود از پایگاه هوایی اینجرلیک استفاده نکرده‌اند.

کالین گفت، به دستور روسای جمهور ترکیه و آمریکا رییسان ستاد مشترک ارتش دو کشور پیش از حملات نظامی علیه سوریه به صورت تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

 به نقل از روسیه الیوم، ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در یک گفت‌وگوی مطبوعاتی گفت: حمله به سوریه قبلا به ما ابلاغ شد و در این حمله پایگاه هوایی اینجرلیک مورد استفاده قرار نگرفته است.

پایگاه هوایی اینجرلیک یک فرودگاه نظامی متعلق به نیروی هوایی ترکیه است. این فرودگاه در شهر آدانا در جنوب کشور ترکیه قرار دارد.

وی افزود: عدم واکنش به دولت سوریه قابل قبول نیست، خطری که سلاح شیمیایی ایجاد می‌کند واقعیت کشته شدن صدها هزار تن در سوریه با سلاح متعارف را تغییر نمی‌دهد. موضع ترکیه در قبال سوریه روشن است و آن مخالفت با دولت بشار اسد، رئیس جمهور سوریه، استفاده از سلاح شیمیایی و متعارف، جنگ داخلی و کشتار انسانی و کوچاندن‌ آنهاست.

——————-

ورزش سه: مایکل کریک، بازیکن-مربی منچستریونایتد از اینکه توانسته روی پل پوگبا و عملکرد خوبش در دربی منچستر تاثیر مثبت بگذارد، خوشحال است

کریک درباره شروع مربی گری گفت:” سه یا چهار سال پیش فکر نمی‌کردم چنین مسیری را پیش بگیرم ولی وقتی کلاس های مربی گری را سپری کردم، متوجه شدم که از این کار لذت می‌برم.”

خوشحالم روی درخشش پوگبا تاثیرگذار بودم

ورزش سه: مایکل کریک، بازیکن-مربی منچستریونایتد از اینکه توانسته روی پل پوگبا و عملکرد خوبش در دربی منچستر تاثیر مثبت بگذارد، خوشحال است.

حال کریک گفت:” من فقط کار را ساده کردم و به او گفتم که «تو اینگونه هستی» و «در فلان کار خیلی خوب ظاهر می‌شوی». ولی گوش کنید، او دو گل زد و این به من ربطی نداشت. خوشحالم که توانستم چنین تاثیری روی او داشته باشم زیرا این نشان می‌دهد که اتفاقات کوچک هم روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد.”

 پوگبا در دربی منچستر عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند و در نهایت با گل اسمالینگ، یونایتد 3-2 پیروز میدان شد. در حالی که پوگبا تحت فشار بسیاری بود، با چنین نمایشی توانست از فشار این انتقادات کم کند و این نمایش خوب را مدیون کریک دانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *