خبرگزاری ایسنا: وکیل‌مدافع متهم پرونده حادثه خیابان پاسداران از ارایه درخواست اعاده دادرسی موکلش در روز گذشته به دیوان عالی کشور خبر داد
وی افزود: روز شنبه هفته آینده شعبه رسیدگی کننده دیوان عالی کشور برای رسیدگی به درخواست اعاده دادرسی موکلم مشخص خواهد شد.

زینب طاهری در رابطه با پرونده موکلش(محمد ثلاث)، اظهار کرد: روز گذشته (سه‌شنبه) درخواست اعاده دادرسی را در دیوان عالی کشور ثبت کردیم و دستور توقف را درخواست کردیم و با توجه به دلایل و مستنداتی که داشتیم امیدواریم رسیدگی شود.

وکیل مدافع متهم پرونده حادثه خیابان پاسداران در 26 اردیبهشت‌ ماه ، از ارایه درخواست اعاده دادرسی برای این پرونده خبر داده بود.

بر اساس این گزارش، روز 30 دی‌ماه سال 96 در تجمع تعدادی از دراویش گنابادی در خیابان پاسداران درگیری میان مامورین انتظامی و تجمع‌کنندگان به وجود آمد که طی آن «محمد ثلاث» با یک دستگاه اتوبوس 3 مامور نیروی انتظامی را به شهادت رساند که بعد از تشکیل پرونده در این رابطه و برگزاری جلسات رسیدگی دادگاه، رای دادگاه بدوی مبنی بر سه فقره قصاص بابت سه فقره قتل عمد سه نفر از ماموران ناجا و همچنین تحمل یک سال حبس و 74 ضربه شلاق بابت اتهام اخلال در نظم و آسایش عمومی از سوی شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران برای محمد ثلاث صادر شد.

خبرگزاری ایسنا: وکیل‌مدافع متهم پرونده حادثه خیابان پاسداران از ارایه درخواست اعاده دادرسی موکلش در روز گذشته به دیوان عالی کشور خبر داد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: اکبر پورموسوی پیش از نشست هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری درباره شرایطش در فولاد گفت: درگیر یکسری مقدمات هستیم که طبیعی است، ابتدا باید با بازیکنان فصل قبل تسویه حساب کنیم، بعد از آن باشگاه باید در مورد بودجه تصمیم‌گیری کند و ببینیم برنامه‌مان برای شروع فصل آینده چیست
وی در مورد لیست ورودی و خروجی تیم و برنامه آماده‌سازی باشگاه اظهار داشت: فعلا لیست ورودی و خروجی نداریم، اما باید بگویم خیلی از بازیکنان ما قراردادشان یکساله بوده و قراردادشان تمام شده است. برنامه‌های تمرینی‌مان را از اواسط خردادماه آغاز می‌کنیم.

پورموسوی درباره اهداف باشگاه فولاد خوزستان در فصل جدید لیگ برتر عنوان کرد: فصل پیش هفته‌ها تیم دوم جدول بودیم و بچه‌ها نشان دادند که این قابلیت را دارند که موفق باشیم و باید برای فصل جدید تلاش‌شان را بیشتر کنند.

خبرگزاری تسنیم: اکبر پورموسوی پیش از نشست هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری درباره شرایطش در فولاد گفت: درگیر یکسری مقدمات هستیم که طبیعی است، ابتدا باید با بازیکنان فصل قبل تسویه حساب کنیم، بعد از آن باشگاه باید در مورد بودجه تصمیم‌گیری کند و ببینیم برنامه‌مان برای شروع فصل آینده چیست. فکر می‌کنم در هفته آینده این کارها عملی شود و وارد بازار نقل و انتقالات شویم. قیمت‌ها کاذب است و فکر نمی‌کنم که فولاد بتواند بازیکن جذب کند، 3-4 تیم هستند که خیلی هزینه می‌کنند و تعجب من از این است که از کجا هزینه می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *