خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک نوشت: «محمود الشوا» معاون وزیر دفاع سوریه در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مسکو عنوان داشت: گروه تروریستی داعش در حال حاضر تنها ۴ درصد از خاک سوریه را تحت کنترل دارد
الشوا همچنین تاکید کرد: ما دستاوردهای خوبی طی سال گذشته در زمینه مبارزه با تروریسم داشته ایم. سال ۲۰۱۷ سال مهمی در این خصوص با کمک کشورهای هم پیمان به ویژه روسیه و ایران بود.

وی همچنین تاکید کرد: از بین بردن تروریسم در واقع ضربه ای به پروژه های غربی در منطقه محسوب می شود.

خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک نوشت: «محمود الشوا» معاون وزیر دفاع سوریه در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مسکو عنوان داشت: گروه تروریستی داعش در حال حاضر تنها ۴ درصد از خاک سوریه را تحت کنترل دارد.

وی در ادامه افزود: حضور داعش در سوریه تنها منحصر به چند نقطه تحت محاصره شده که در کل ۴ درصد از خاک سوریه را شامل می شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: امیرحسین صادقی در مورد نتایج خوب پیکان در چند بازی گذشته گفت: ما زیاد تلاش کردیم و مزد زحمات‌مان را گرفتیم
وی در خصوص تمدید قرارداد مجید جلالی برای فصل آینده اظهار داشت: به‌هرحال باشگاه برای فصل پیش‌رو آینده‌نگری کرد و ثبات در هر تیمی می‌تواند شانس موفقیت را بیشتر کند.

صادقی در مورد وضعیت تیم پیکان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: من بازیکن پیکان هستم و درست نیست در مورد استقلال صحبت کنم. استقلال خوشبختانه وضعیت خوبی دارد و برای این تیم در بازی‌های آینده آرزوی موفقیت دارم.

خبرگزاری تسنیم: امیرحسین صادقی در مورد نتایج خوب پیکان در چند بازی گذشته گفت: ما زیاد تلاش کردیم و مزد زحمات‌مان را گرفتیم. هر چند کمی دیر شده است، ولی چند بردی که به دست آوردیم به موقع بود و حالا امیدواریم که در چهار بازی پایانی هم نتایج خوبی بگیریم و جایگاه مناسبی را در پایان فصل به دست بیاوریم.

مدافع تیم فوتبال پیکان با اشاره به شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: ما شانس کسب سهمیه داریم و باید دید دیگر تیم‌ها چه نتایجی می‌گیرند و ما چه وضعیتی در چهار بازی پایانی خواهیم داشت. من که از ابتدای فصل به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با پیکان و یا حتی قهرمانی خوش‌بین بودم به همین دلیل بندهایی را در قراردادم در مورد قهرمانی یا کسب سهمیه در نظر گرفتم تا اگر به این موفقیت برسمی پاداش بگیرم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *