خبرگزاری تسنیم: مسعود ابراهیم‌زاده در مورد پیوستن به ذوب‌آهن گفت: این بهترین انتخابی بود که انجام دادم و خوشحالم که پیراهن تیمی مثل ذوب‌آهن را بر تن خواهم کرد
وی در پاسخ به این پرسش که چرا در صنعت نفت نماند، تأکید کرد: بعد از اینکه لیگ تمام شد هیچ مذاکره‌ای با صنعت نفت نداشتم و به پیشنهادهای دیگر فکر کردم. البته لطف و محبت مردم آبادان و هواداران این تیم را فراموش نمی‌کنم و برای آنها بهترین‌ها را آرزو دارم.

خبرگزاری تسنیم: مسعود ابراهیم‌زاده در مورد پیوستن به ذوب‌آهن گفت: این بهترین انتخابی بود که انجام دادم و خوشحالم که پیراهن تیمی مثل ذوب‌آهن را بر تن خواهم کرد. ذوب‌آهن یک باشگاه حرفه‌ای است که ساختاری قوی دارد و امیدوارم که در این تیم به هدف‌هایم برسم. من چند پیشنهاد دیگر هم داشتم که بهتر است در مورد آنها صحبت نکنم و خوشحالم که در نهایت به یک تیم قدیمی و ریشه‌دار آمدم.

مدافع جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان همچنین در مورد کار کردن با امید نمازی اظهار داشت: من شناخت زیادی از ایشان ندارم، ولی قطعاً با شروع تمرینات شرایط تغییر خواهد کرد. امیدوارم که همه ما فصل خوبی را در کنار هم سپری کنیم. مطمئنم با این تیمی که داریم، ذوب‌آهن امسال یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود.

——————-

خبرگزاری مهر: به عقیده ریوالدو، نیمار می تواند تیم ملی فوتبال برزیل را به ششمین قهرمانی جام جهانی برساند.

ستاره روزهای سابق برزیل از اینکه ستاره تیم فوتبال پاری سن ژرمن از مصدومیت رهایی یافته و می تواند به تیم ملی کشورش کمک کند خوشحال است
خبرگزاری مهر: به عقیده ریوالدو، نیمار می تواند تیم ملی فوتبال برزیل را به ششمین قهرمانی جام جهانی برساند.

ریوالدو که در زمان خود همانند نیمار پیراهن شماره ۱۰ تیمش را بر تن می کرد به گل گفت: امروز نیمار مهمترین بازیکن در تیم ملی است و من معتقدم او در جام جهانی کاپیتان تیم خواهد بود. نیمار بازیکن شماره ۱۰ است، شماره ای که همیشه مسئولیت ویژه ای دارد و همه خواهان آن هستند، خصوصا در تیمی مثل برزیل در طول تاریخ.

وی تاکید کرد: شماره ۱۰ ستاره تیم است، هم برای رسانه ها و هم برای مردم سراسر جهان. همه نگاه ها به کسی است که این شماره را بر تن کرده. فکر می کنم نیمار آماده است تا بار دیگر این شماره را بر تن کند. برزیل به بازیکنی مثل نیمار در زمین نیاز دارد زیرا او باعث تحریک دیگر بازیکنان تیم می شود و به آنها اعتماد به نفس می دهد. بیشتر از هر بازیکنی در دنیا درباره او صحبت می شود و فکر می کنم نیمار می تواند برزیل را به قهرمانی در جام جهانی برساند.

بازیکن ۲۶ ساله چندی پیش تحت عمل جراحی پا قرار گرفت و در پیروزی ۲ بر صفر تیمش در بازی دوستانه مقابل کرواسی از روی نیمکت به میدان آمد و موفق به گلزنی هم شد.

ستاره روزهای سابق برزیل از اینکه ستاره تیم فوتبال پاری سن ژرمن از مصدومیت رهایی یافته و می تواند به تیم ملی کشورش کمک کند خوشحال است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *