ایسنا: تهیه کننده دورهمی جزییات پخش آخرین قسمت از این مجموعه در هفدهمین روز از بهار 97 را تشریح کرد.

سید مصطفی احمدی ضمن اعلام پخش آخرین قسمت از مجموعه دورهمی در روز جمعه 17 فروردین ماه اظهار کرد: دیگر قصدی برای ساخت ادامه دورهمی نداریم
این تهیه کننده آخرین مهمان دورهمی را عادل فردوسی پور معرفی کرد و در عین حال از سورپرایز ویژه برای مهران مدیری در این برنامه خبر داد.

احمدی در پایان گفت: خوشحالیم با 95 درصد رضایت برنامه را به پایان می رسانیم و امیدواریم با آقای مدیری ایده ها و برنامه های جدیدتری را آغاز کنیم.

آخرین «دورهمی» با عادل فردوسی پور

سید مصطفی احمدی ضمن اعلام پخش آخرین قسمت از مجموعه دورهمی در روز جمعه 17 فروردین ماه اظهار کرد: دیگر قصدی برای ساخت ادامه دورهمی نداریم.

ایسنا: تهیه کننده دورهمی جزییات پخش آخرین قسمت از این مجموعه در هفدهمین روز از بهار 97 را تشریح کرد.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری اینترفکس، «یولیا اسکریپال» دختر «سرگئی اسکریپال» جاسوس سابق روس که همراه پدرش در انگلیس دچار مسمومیت شده بود در تماسی تلفنی با دخترعمویش در روسیه گفته است وضع جسمانی هر دو در حال بهبود است و انتظار می‌رود به زودی از بیمارستان مرخص شوند
بر این اساس مکالمه تلفنی مذکور عصر دیروز صورت گرفته و یولیا گفته است همه چیز به خوبی پیش می‌رود و هر دو رو به بهبود هستند.

خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری اینترفکس، «یولیا اسکریپال» دختر «سرگئی اسکریپال» جاسوس سابق روس که همراه پدرش در انگلیس دچار مسمومیت شده بود در تماسی تلفنی با دخترعمویش در روسیه گفته است وضع جسمانی هر دو در حال بهبود است و انتظار می‌رود به زودی از بیمارستان مرخص شوند.

در پی انتشار این خبر سفیر روسیه در انگلیس بهبود وضعیت جسمانی یولیا اسکریپال و پدرش را به خانواده آنها تبریک گفت.

تلویزیون دولتی روسیه اعلام کرد ویکتوریا اسکریپال برادر زاده سرگئی اسکریپال متن این گفتگوی تلفنی را در اختیار این تلویزیون قرار داده است.

سفیر روسیه، بهبود وضعیت اسکریپال را تبریک گفت

شبکه روسیا الیوم نیز گزارش داد یولیا اسکریپال پس از بهبودی حال خود با ارسال پیامی از ساکنان سالزبری در انگلیس تشکر کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *